DOĞUM GÜNÜ NOTLARI

Doğum günü her insan için en özel gündür. Bu dünyaya gözlerini açtığı gün bütün insanlar için en özel zamandır. Doğum günü için sevdiğiniz bir insana ya da sevgilinize çiçek hediye etmek istediğinizde çiçeğe nasıl bir not yazacağınız da önemli bir husustur. Doğum günü çiçeğini kime gönderecekseniz notunuzu da ona göre yazmalısınız. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza  veya dostunuza  gönderecekseniz  yeni yaşının sevdikleriyle mutlu bir yıl olması dileklerinde bulunabilirsiniz. Fakat doğum günü için sevgilinize çiçek gönderiyorsanız notunuz çok daha özel olmalıdır. Ömür boyunca tüm doğum günlerinin sizin geçmesi isteğinizi belirten dilekler gibi daha özel bir not yazabilirsiniz. İnternet’te de çok fazla doğum günü mesajları ve notları vardır.

  1. Yeni girdiğin yaşın sana önce sağlık, başarı sonra hayal ettiğin tüm mutlulukları beraberinde getirsin! Nice yıllara.
  2. Yuvarlak bir pastanın etrafında sevdiklerin,dostların, kalbinin köşesinde sevgilerin, kendi etrafında hayallerini süsleyen anıların olsun, doğum günün kutlu olsun.
  3. Her yanan mum hayatının bir ışığıdır, pastan’da ki mumlar ne kadar çoğalırsa yaşamın bir o kadar aydınlanacaktır. Yeni ışığın, yeni yaşın kutlu olsun.
  4. Seninle beraber arkadaşlığı, seninle beraber dostluğu, seninle beraber sevmeyi ve beraber sevilmeyi öğrendim. Hayattaki en büyük kader yazım! Yaşam devrimim! İyi ki doğdun! Nice senelere…
  5. Cancazım arkadaşım iyi ki doğmuşsun. Sağlık,bol para, başarı, aşk, mutluluk hak ederek kazandığın tüm her şey seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.
  6. Doğduğun o hayırlı gün bulutları aşarak, etrafımızda bir güneş gibi bizi ısıtarak girdin hayatımıza. Hep mutlu ol, sevgiyle yaşa! Nice mutlu hayırlı, sağlıklı yıllara.
  7. Deniz olmadı ki gönlüm dalgalarım kıyıyı dövsün. Doğum gününü unutmadım hiç bir zaman da unutmayacağım haberin olsun. Seni en çok seven seven arkadaşın.

Temelleri 1971 yılı başında isviçre’de atılan “Teleflora International” organizasyonunun kurucu üyeleri arasında Türkiye İngiltere, Almanya, Danimarka, Hollanda, Amerika, Kanada ve Yeni Zellanda yer almaktadır. Bu ülkeler bir araya gelerek Teleflora organizasyonunun ne şekilde kurulması gerektiğine dair çözüm odaklı bir toplantı yapmışlardır. 1972’de İngiltere’de tekrar toplanarak “Teleflora International” isminde karar kılmışlar ve 14 ülkenin temsilcileri ile organizasyonu başlatmışlardır.Teleflora şuanda 180 ülkeye çiçek teslimatı yapmaktadır ve dünya lideridir.

 

Copyright © 2001 - 2021 Teleflora Uluslararası Çiçekçilik Ltd Şti.

Pruva Yazılım
WhatsApp Destek