Kırmızı Güller ve Beyaz Lilyumlardan Buket Yurtdışı

Ürün Kodu: 99005

BUGÜN

22/02/2024

YARIN

23/02/2024

TAKVİM

 1. TELEFLORA, mevsimine göre bulunamayan çiçek türleri olduğunda, en yakın değer ve görüntüde çiçekler teslim etme hakkına sahiptir. 
 2. Ürün hazırlama tekniği ve ambalajlama rengi ve malzemesi farklı olabilir.
 3. Alıcının çiçeğinizi kabul etmemesi durumunda sipariş iptal ve iade edilemez.
 4. Özel siparişleriniz için lütfen çağrı merkezimizi arayarak bizimle temasa geçiniz.
 5. Siparişleriniz, Fiyatı, Kalitesi ve Alıcıya zamanında teslim edilmesi konusu TELEFLORA garantisi altındadır.
 6. Çiçek siparişleriniz, yurt dışında ilgili ülkenin merkez ofisi  kanalıyla sipariş adresine en yakın çiçekçi üyemiz tarafından teslim edilmektedir.
 7. Uzak Doğu ve Avustralya'ya verilecek siparişler saat farkı sebebiyle en az bir gün önceden, pazartesi teslim tarihli siparişler en geç cumartesi günü mesai bitimine kadar verilmelidir. Cenaze ve düğün merasimleri dışında saat garantisi hiç bir sipariş için verilmez.Uluslar arası siparişler gün içinde teslim edilir ( 09:00-18:00 ) bu durum sizin için uygunsa siparişinizi oluşturunuz aksi durumlarda siparişin ulaştırılamamasının sorumluluğu kabul edilmemektedir.Sorumluluk gönderene aittir
 8. Alışveriş esnasında meydana gelecek anlaşmazlıklar çiçek bedeli ile sınırlıdır. Siparişi veren müşterimiz bu şartları kabul etmiş olur.
 9. Gönderilen çiçek siparişlerinde; çiçeğin teslim adresi üye  çiçek mağazalarımıza 15 km’yi aşan bir mesafede uzaklığa göre  ilave nakliye ücreti talep edilebilir.
 10. Siparişiniz isteğiniz doğrultusunda (vazgeçme v.b durumlarda) teslim tarihinden 1 gün öncesine kadar iptal edilebilir.Siparişin teslim tarihinde aynı gün iptal yapılamaz.
 11. Teslimatla ilgili sorun yaşanan siparişlerinizde gerekli incelemeler yapılarak, teslim tarihinden itibaren yurtdışı siparişleriniz için azami 3 iş günü içinde sonuçlandırılır. Müşteri kaynaklı bir problem söz konusu değilse, yine belirtilen iş günleri içerisinde sipariş ücreti iade edilir.
 12. Servis yapılamayan şehir, ilçe, kasaba, köy v.b yerlere verilen siparişler ise ilk iş gününde müşteri bilgilendirilmesi TELEFLORA tarafından e-mail ve telefon yoluyla gerçekleştrilir, ödemesi aynı gün tarafımızdan geri iade edilir.
 13. Kullanıcı TELEFLORA tarafından yapılan promosyon ve kampanyalar ile ilgili e-bülten aboneliğini kabul etmiş sayılır.
 14. Askeri Bölgelere, gemilere, limanlara, havaalanlarına konser ve kamp alanlarına teslimat garantimiz yoktur.
 15. Kalitesiz veya değerinde olmadığını düşündüğünüz ürün teslimatlarında, şikayetlerinizi 3 gün içerisinde bildirmeniz gerekmektedir 3. günden sonra yapılan şikayetler değerlendirmeye alınmamaktadır.
 16. Özel günlerde (Anneler Günü, Kadınlar Günü ve Sevgililer Günü v.b.) siparişiniz gün içerisinde teslim edilir fakat saat garantisi yoktur.

 

Aynı Gün Teslimat
Güvenilir Alışveriş
Hijyenik teslimat
2.900 ,00 TL+ KDV
Pruva Yazılım
Bu siteye devam ederek, size daha iyi bir çevrimiçi hizmet sunmak için çerezlerin kullanımını kabul etmiş olursunuz. devamı Tamam